TANULJ VELÜNK MINI- vagy KISCSOPORTBAN!

Hatékony, szisztematikus fejlődést nyújtó nyelvtanfolyamot keresel?

Igazán jó helyen jársz!

Tanulhatsz akár egyénileg ILS magántanárral,
akár 2-4 fős MINI-,
vagy 5-7 fős KIScsoportban!

CSOPORTBAN vagy EGYÉNILEG JOBB TANULNI?

Bármelyiket is választod, van megoldásunk számodra!!

Mi azt valljuk, hogy mindkét forma alkalmas lehet a hatékony nyelvtanulásra.

Hogy melyiket választod, az a Te igényeidtől, szándékaidtól, céljaidtól, időbeosztásodtól is függ!

A csoportos képzés előnyei:

• sokkal kedvezőbb a képzési díj, mint a személyre szóló, egyéni nyelvtanulásnál
  • új közösségbe kerülsz, mely nagy motiváló erő lehet számodra

• veled hasonló szinten álló nyelvtanulókkal tanulhatsz

• a nyelvtanárod a csoport előismeretének és a képzési céljainak megfelelően alakítja ki a tanfolyam képzési tervét

• a csoportod tagjaival akár több tanfolyamon keresztül is haladhatsz, segíthetitek egymást

ONLINE / tanteremben?

Azt, hogy ez az egyéni vagy csoportos képzés hagyományos tanteremben vagy virtuális tanteremben történik- az már szinte részletkérdés.

Az ONLINE óráinkon is ugyanazt a tanulói élményt nyújtjuk a tanári magyarázat, a sok tanulói kommunikáció, az interaktív feladatok, a csoportmunka terén is.

A csoporban tanulást azoknak javasoljuk

– akik általános nyelvi készségeiket szeretnék szisztematikusan fejleszteni – ezt nálunk megteheted a 30 órás modulok egymásra épülésével, annak igénybevételével

– akik később nyelvvizsgázni szeretnének, de előtte alapozniuk, fejlődniük kell

– akik szinten akarják tudásukat tartani és komplex fejlesztést igényelnek

– akiknek a nyelvtan jelenti a nehézséget és nyelvtani rendszerezést is szeretnének

– akik elsősorban beszédkészségüket szeretnék fejleszteni, ehhez kiváló egy motiváló csoport –és persze egy csoportot motiváló jó nyelvtanár

– akik igénylik, hogy mind a négy alapkészségüket- beszédértés, beszéd, szövegértés, szövegalkotás – fejleszteni tudják.

MINI vagy KISCSOPORTOT válassz?

Ha tartasz a csoporton belüli szintkülönbségektől, vagy gyorsabban szeretnél haladni, egyénre szabottabb programban, akkor válassz inkább 2-4 fős MINIcsoportot!

Ha szeretsz társaságban tanulni, jól fogod érezni magad egy motiváló – 5-7 fős kiscsoportban.

Az indulás nyilván függ az aktuális jelentkezésektől is. Lehetséges, hogy a csoportos képzések indulására várni kell egy kicsit.

Próbáld ki a csoportos képzést –és ha nem válik be esetleg számodra, akkor a következő szakaszban kérd inkább a személyre szóló, ILS MAGÁNTANÁR képzést.

Ugyanígy, ha nem indul éppen a számodra megfelelő szintű, létszámú csoport, akkor kezdd el a Magántanárral, aztán folytasd esetleg csoportban!

A lényeg, hogy kezdd el, ne várj egy percet sem, ha elhatároztad magad!