Angol, német, 2-4 fős minicsoportban

23.000 Ft105.000 Ft

Kezdőtől a felsőfokú nyelvi szintig, 2-4 fős minicoportban, 30 órában, angol vagy német nyelv!

Cikkszám: N/A Kategóriák: , ,

Angol vagy német nyelvtanulás 2-4 fős minicsoportban

Ha tartasz a csoporton belüli szintkülönbségektől, vagy gyorsabban szeretnél haladni, egyénre szabottabb programban, akkor válassz inkább 2-4 fős MINIcsoportot!

Ha nem indul éppen a számodra megfelelő szintű, létszámú csoport, akkor kezdd el  Magántanárral, aztán folytasd esetleg csoportban!

Azt, hogy ez az egyéni vagy csoportos képzés hagyományos tanteremben vagy virtuális tanteremben történik- az már szinte részletkérdés.

Az ONLINE óráinkon is ugyanazt a tanulói élményt nyújtjuk a tanári magyarázat, a sok tanulói kommunikáció, az interaktív feladatok, a csoportmunka terén is.

Helyszín: ILS Nyelviskola, Salgótarján, Meredek út 9. vagy ONLINE formában!

Tanfolyam óraszáma: 30 tanóra (10 óránként, részletekben is fizethető!)

Egy tanóra hossza:  45 perc

Tanfolyam típus: angol vagy német

Tanfolyam szintje: kezdőtől a haladóig

Csoport: ANGOL / NÉMET 2-4 fős minicsoport

A csoportok  nyelvek szerinti előzetes nyelvi szintje, illetve a résztvevők képzési céljai szerint szerveződnek.

A képzést ezen a felületen tudod megvásárolni!

Itt a legördülő sávban választhatsz

• angol vagy német nyelvet szeretnél tanulni
  • ki tudod választani, hogy mi elsősorban a nyelvtanulási célod - ez nyilván összefügg a jelenlegi nyelvi szinteddel, ahonnan indulsz

Ha nem vagy biztos a meglévő nyelvtudásod szintjében, akkor segít, ha megnézed a KER szintek leírását itt, ui. a képzési programjaink az EU által elfogadott KER szintek szerint épülnek fel:

Nyelvi szintek útmutatója (KER)

A képzés díja a csoportlétszám függvénye, a díj egyösszegben, vagy akár részletfizetéssel, 3 részletben is fizethető!

Igény esetén választhatod a 3 részletben történő fizetést is: az első részletet fizeted most, a tanfolyam megrendelésével, a 2. részletet pedig a 10. óra megkezdése előtt, a 3. részletet pedig a 20. óra megkezdése előtt.

A képzés díja a csoport létszámától függően az alábbiak:

Létszám: Óradíj/fő/óra
2 fős 3.500 Ft/óra/fő
3 fős 2.800 Ft/óra/fő
4 fős 2.300 Ft/óra/fő
Létszám: 30 óra egyösszegben
2 fős 105.000 Ft/ 30 óra
3 fős 84.000 Ft/ 30 óra
4 fős 69.000 Ft/ 30 óra
Létszám: 30 óra 3 részletben fizetve
2 fős 35.000 Ft/ részlet
3 fős 28.000 Ft/részlet
4 fős 23.000 Ft/ részlet

A tanfolyam megkezdése előtt megkötött felnőttképzési szerződés rögzíti ugyanakkor, hogy a megrendelt 30 órás tanfolyam egyben kötelezettségvállalást jelent a díj fizetésére, részletfizetés esetén is.

A tanfolyami díj a tankönyvek, segédanyagok díját nem tartalmazza. A tankönyveket a résztvevő kedvezményesen megvásárolhatja az ILS könyves WEBÁRUHÁZBAN vagy – ha rendelkezésre áll – kölcsönzési díj ellenében kikölcsönözheti a nyelviskola könyvtárából. Az ILS könyves webáruházat itt éred el: http://ilskonyvesbolt.superwebaruhaz.hu/

A tanfolyamon való részvétel egyéb tényezőit az ÁSZF és a Felnőttképzési szerződés tartalmazza.

A tanfolyami óraszám: 30 óra, jellemzően heti 2x2 órás ütemezésben.

Egy tanóra hossza 45 perc, jellemzően egy foglalkozás 2x45 perces, szünet nélkül

A fenti ütemezés módosítható a tanfolyamkezdés előtt- a csoporttagok és a nyelviskola egyeztetése alapján.

A tanfolyamkezdést a nyelviskola a honlapján meghirdeti, illetve erről levélben a tanfolyami résztvevőt emailben értesíti.