Nyelvtanulás 5-7 fős kiscsoportban

30.000 Ft60.000 Ft

Kezdőtől a haladó nyelvi szintig, 5-7 fős kiscoportban, 30 órában, angol vagy német nyelven

Cikkszám: N/A Kategóriák: , ,

Nyelvtanulás kiscsoportban, 5-7 fővel

Helyszín: ILS Nyelviskola, Salgótarján, Meredek út 9. vagy ONLINE formában!

Tanfolyam óraszáma: 30 tanóra (15 óránként, 2 részletben is fizethető!)

Egy tanóra hossza:  45 perc

Tanfolyam típus: angol vagy német, kezdő szinttől haladóig

Csoport: ANGOL / NÉMET 5-7 fős kiscsoport

Az 5-7 fős csoportos tanfolyamot azoknak a nyelvtanulóknak javasoljuk,

• akik általános nyelvi készségeiket szeretnék szisztematikusan fejleszteni – ezt nálunk megteheted a 30 órás modulok egymásra épülésével, annak igénybevételével
  • akik később nyelvvizsgázni szeretnének, de előtte alapozniuk, fejlődniük kell
  • akik szinten akarják tudásukat tartani és komplex fejlesztést igényelnek
  • akiknek a nyelvtan jelenti a nehézséget és nyelvtani rendszerezést is szeretnének
  • akik elsősorban beszédkészségüket szeretnék fejleszteni, ehhez kiváló egy motiváló csoport –és persze egy csoportot motiváló jó nyelvtanár
  • akik igénylik, hogy mind a négy alapkészségüket- beszédértés, beszéd, szövegértés, szövegalkotás – fejleszteni tudják.

Ezek a fenti igények nálunk, az ILS Nyelviskola csoportos képzéseiben teljesülnek.

Ezt garantáljuk a több évtizedes szakmai- módszertani tapasztalatainkra építve.

Te most az 5-7 fős csoportos nyelvtanfolyamok oldalán vagy.

A csoportok  nyelvek szerinti előzetes nyelvi szintje, illetve a résztvevők képzési céljai szerint szerveződnek.

Itt a legördülő sávban választhatsz

• angol vagy német nyelvet szeretnél tanulni – a többi nyelvből inkább kisebb létszámú csoportok indulnak
  • ki tudod választani, hogy mi elsősorban a nyelvtanulási célod- ez nyilván összefügg a jelenlegi nyelvi szinteddel, ahonnan indulsz

Ha nem vagy biztos a meglévő nyelvtudásod szintjében, akkor segít, ha megnézed a KER szintek leírását itt, ui. a képzési programjaink az EU által elfogadott KER szintek szerint épülnek fel: Nyelvi szintek útmutatója (KER)

• Itt még tudsz választani fizetési módot is: a diákjaink jellemzően megvásárolják a 30 órás nyelvtanfolyamot, hiszen – heti 2x2 órával – ez 2 hónapnyi tanulási időt jelent, ami többnyire belátható.
  • A 30 órás nyelvtanfolyam díja egyösszegben 60.000 Ft, 2 részletben 30.000 Ft/részlet.

Igény esetén választhatod a 2 részletben történő fizetést is: az első részletet fizeted most, a tanfolyam megrendelésével, a 2. részletet pedig a 15. óra megkezdése előtt.

A tanfolyam megkezdése előtt megkötött felnőttképzési szerződés rögzíti ugyanakkor, hogy a megrendelt 30 órás tanfolyam egyben kötelezettségvállalást jelent a díj fizetésére, részletfizetés esetén is.

A tanfolyami díj a tankönyvek, segédanyagok díját nem tartalmazza. A tankönyveket a résztvevő kedvezményesen megvásárolhatja az ILS könyves WEBÁRUHÁZBAN vagy – ha rendelkezésre áll – kölcsönzési díj ellenében kikölcsönözheti a nyelviskola könyvtárából. Az ILS könyves webáruházat itt éred el: http://ilskonyvesbolt.superwebaruhaz.hu/

A tanfolyamon való részvétel egyéb tényezőit az ÁSZF és a Felnőttképzési szerződés tartalmazza.

A tanfolyami óraszám: 30 óra, jellemzően heti 2x2 órás ütemezésben.

Egy tanóra hossza 45 perc, jellemzően egy foglalkozás 2x45 perces, szünet nélkül

A fenti ütemezés módosítható a tanfolyamkezdés előtt- a csoporttagok és a nyelviskola egyeztetése alapján.

A tanfolyamkezdést a nyelviskola a honlapján meghirdeti, illetve erről levélben a tanfolyami résztvevőt emailben értesíti.